СТАТТІ

Стратегії та методики для виграшних прогнозів на спорт

Ставки на спорт стають досить популярними серед гравців. Новачки найчастіше покладаються на свою удачу та інтуїцію, професіонали - на вироблену стратегію і вивчення статистики. Щоб робити виграшні ставки і збільшити свій виграш, рекомендується докладніше вивчати такі поняття як коефіцієнти, популярні види спорту для ставок і можливість уникнути ризиків.

Розуміння коефіцієнтів та їх розрахунок на Buddy.bet

Коли робляться ставки на спорт Бадді бет https://pariwin2.com, враховуються коефіцієнти. Вони впливають на результат, є числами, що визначають розмір майбутнього виграшу. Коефіцієнт враховується під час вибору ставки. Чим він вищий, тим виграш буде більшим. Але при цьому варто враховувати, що ризик програти також може бути більшим.

Коли відбувається розрахунок коефіцієнта:

 • Імовірність. Букмекер бере до уваги роботу аналітичного відділу. Визначається ймовірність певної спортивної події. БК здійснює повний аналіз кожної команди та ймовірності їхньої перемоги.
 • Розрахунок. Після отримання аналітичних результатів, вони переводяться в числа, якими є коефіцієнтами.
 • Додавання маржі. У коефіцієнт закладається маржа. Це допоможе отримувати прибуток у дистанційному режимі.

Беттор вибирає спортивну подію і бере до уваги наявний коефіцієнт. Це допоможе зробити ставку. Але крім цього рекомендується самостійно вивчати статистику, щоб знизити ризик. Програшу.

Топові види спорту для ставок на платформі

Досвідчений беттор не обиратиме один вид спорту, який він любить, щоб зробити на нього ставку. Потрібно підібрати види спорту, популярні серед гравців, що приносять прибуток завдяки виграшним результатам. Наприклад, ставки на гучний боксерський бій Ф'юрі проти Усика https://pariwin2.com/uk/events/tyson-fury-oleksandr-usyk-10483489 приваблюють безліч гравців через їхній високий профіль і невизначеність результату, що робить ставки на такі події особливо привабливими.

Ставки на спорт Бадді бет можуть бути різних видів. Починаючи від простих, поодиноких варіантів і закінчуючи складною системою численних ставок, можна гравець отримує можливість вигравати, якщо буде діяти згідно з обраною стратегією.

Популярні види спорту в БК:

 • американський футбол;
 • хокей;
 • баскетбол;
 • бейсбол;
 • класичний футбол.

У кожному виді спорту є свої варіанти, які можна вибирати для аналізу коефіцієнтів і статистики. Це може бути низка матчів між різними за рейтингом опонентами або турніри світового масштабу.

Поради щодо зменшення ризиків і збільшення прибутку

Досвідчені беттори не покладаються повною мірою на свою інтуїцію і везіння. Вони дотримуються виробленої стратегії, що допомагає знизити ризики програшів. Система укладення парі може бути простою або складною. У кожному разі потрібно добре розбиратися в спортивних дисциплінах, вивчати інформацію, надану аналітиками. Важливо знати умови, які враховуються, коли робляться ставки на спорт Бадді бет.

Для новачків рекомендується використовувати готові стратегії, які довели свою результативність. Їх можна брати за основу. Згодом можна моделювати свою систему парі, враховуючи обрані види спорту та розмір ставки.

Перш ніж зробити ставку на спорт, слід вивчити такі методики для виграшних ставок:

 • Система догону. Беттор може збільшувати розмір ставки вдвічі після кожного програшу.
 • Метод Грайнда. Відбувається збільшення розміру ставки після кількох перемог.
 • Фінансова стратегія флет. Вона рекомендується для використання новачкам. Під час ставок не витрачаються великі суми, щоб набратися досвіду і мінімізувати ризики.

Укладати парі в БК на спортивні події може бути не просто захопливо, а й приносити прибуток, за умови використання стратегій і методик, що допомагають мінімізувати ризики.

ПИШІТЬ НАМ
Telegram: https://t.me/lvivport
Пошта: info@lvivport.com