СТАТТІ

Бонуси та вигідні пропозиції від онлайн-букмекерів

Букмекери в інтернеті стають дедалі популярнішими серед прихильників ставок. І це не дивно, адже зробити парі можна будь-коли за допомогою телефону чи комп'ютера. Крім того, букмекерські контори приваблюють своїми бонусами та акціями. Програми лояльності дозволяють збільшити банкрол без додаткових внесків, що підвищує шанси на виграш. Завдяки бонусам можна спробувати свої сили в різних видах ставок, урізноманітнити досвід завдяки укладанню парі в нових для себе лініях.

Загалом, бонуси та спеціальні пропозиції – це корисний інструмент для бетторів. Головне, обрати надійного букмекера. На сайті www.stavkawin.com можна знайти докладні огляди відомих букмекерських контор та їхній рейтинг.

Які бонуси можна отримати від букмекерів?

Букмекерські контори пропонують різні бонуси для новачків та професіоналів. Умовно, їх можна поділити на такі види:

Вітальні бонуси. Надаються новим гравцям як заохочення за реєстрацію на платформі. Вони можуть передбачати безкоштовні спіни, бонусні кошти тощо.

Бонуси за депозити. Гравці можуть отримати додаткові кошти або спіни у разі внесення депозиту на свій гральний рахунок. Це може бути відсоток від суми депозиту або фіксована сума. Зазвичай, бонуси надаються за перший депозит.

Бонуси без депозиту. До них можна віднести бонуси з нагоди свят або дня народження, промокоди, різноманітні одноразові акції на підвищення коефіцієнта експреса, збільшення виграшу на певні види ставок. Прикладів можна навести безліч.

Промоакції та турніри. Платформи можуть організовувати тимчасові акції або турніри з подарунками для гравців. Вони можуть передбачати бонусні гроші, фізичні призи, безкоштовні спіни тощо.

Програми лояльності. Гравці можуть отримувати бонуси та нагороди за постійну залученість і активність на платформі. Це можуть бути бонусні кошти, кешбек, спеціальні акції тощо. Також існують VIP-програми для найактивніших гравців зі стажем.

Бонуси та програми лояльності підвищують азарт, роблять ігровий процес більш захопливим. До того ж це непоганий спосіб збільшити свій банкрол.

Огляд бонусів 22bet

Програма лояльності букмекерської контори 22bet пропонує широкий спектр пропозицій як новачкам, так і досвідченим бетторам. Найпопулярніший бонус 22bet – вітальний. Букмекер дарує до 122 EUR за перший депозит. Ця сума зараховується на спеціальний рахунок і має бути відіграна згідно з певними правилами.

Розглянемо деякі інші акції:

 • «П'ятничний RELOAD». Бонус дозволяє збільшити банкрол до 100 EUR. Для цього в п'ятницю потрібно внести кошти на депозит. Ви отримуєте 100% від суми.
 • «Щасливий квиток». Для отримання виграшу в подвійному розмірі необхідно поставити на найкращу подію від 10 EUR.
 • «Експрес-рятувальник». Букмекер повертає 100% ставки, якщо вона не зіграє. Умова – потрібно укласти 7 експрес-парі.
 • Бонус за серію невдалих ставок. Букмекерська контора компенсує частину програшу, якщо ви програли понад 20 разів поспіль.
 • Бонусна програма «Weekly Rebate». Чим більше ви робите ставок, тим більше вам повертається на депозит.
 • Експрес дня. Обирайте експреси дня із запропонованих, робіть ставки та отримуйте збільшення коефіцієнта на 10%.
 • «BET BOOSTER». Збирайте експрес-події та вигравайте ще більше! Чим більше подій у бетсліпі, тим більший бонус і нижчий мінімальний коефіцієнт для участі в акції.
 • Продаж купона. Ви можете викупити ставку або її частину. Рахунок поповнюється одразу.

Бонус онлайн-букмекера 22bet може діяти постійно або одноразово. Програма лояльності постійно оновлюється, що дає змогу отримати несподіваний виграш.

Поради щодо використання бонусів

 1. Уважно читайте умови. Перед тим, як активувати будь-який бонус, обов'язково ознайомтеся з його умовами. Це допоможе вам зрозуміти, як саме працює бонус, які вимоги потрібно виконати для його отримання та відігравання, а також які обмеження можуть бути застосовані.
 2. Обирайте бонуси, що відповідають вашим звичкам у беттінгу. Не всі бонуси однаково вигідні. Віддавайте перевагу тим, що підійдуть вашому стилю гри й дадуть вам найбільшу перевагу.
 3. Враховуйте термін дії бонусної програми. У багатьох з них обмежений період відігравання. Використовуйте їх вчасно, щоб не втратити.
 4. Зверніть увагу на обмеження у використанні бонусів. Наприклад, бонуси можуть бути передбачені лише для нових гравців або для користувачів з певних країн.
 5. Слідкуйте за акціями та промокодами. Букмекерські контори часто пропонують нові акції, щоб заохочувати бетторів ставити більше. Тому рекомендуємо стежити за оновленням бонусних програм.

Дотримуючись цих порад, ви зможете максимально використовувати бонуси та отримати більше задоволення від азартних розваг.

ПИШІТЬ НАМ
Telegram: https://t.me/lvivport
Пошта: info@lvivport.com